„И ЈА САМ ДЕТЕ СА ОВЕ ПЛАНЕТЕ“

У петак, 29. септембра на платоу испред општине Нови Београд одржана је традиционална манифестација „И ја сам дете са ове планете“ у организацији удружења МНРО Нови Београд, под покровитељством општинског Центра за бригу о деци, старима и особама са инвалидитетом.

Манифестацији се, као и сваке године, са задовољством, прикључила и ПУ „Нови Београд“.

Допринос и посебан шарм богатом музичко сценском програму  дали су предшколци из вртића „Изворчић, који су наступали са тачком „Влашко коло“, пропраћени богатим аплаузом. Кореографију за овај наступ предшколаца радили су васпитачи Љиљана Виро и Наташа Ћурчић.

Међу тезгама са уметничким рукотворинама, које су за ову прилику постављене на општински плато, изложени су и одабрани ликовни радови деце,из свих вртића наше установе.