ОКРУГЛИ СТО „КОЛИКО СМО СПРЕМНИ ЗА ДИГИТАЛНЕ ПРОМЕНЕ У ОБРАЗОВАЊУ“

Поштовани,

Са великим задовољством Вас позивамо на округли сто “Колико смо спремни за дигиталне промене у образовању”. Конференција ће бити одржана у уторак 27. новембра 2018. године у вртићу “Бисер”, Ул. Омладинских бригада 106, са почетком у 11 часова.
Округли сто организујемо у оквиру пројекта мобилности “Знање за будућност” – подршка развоју дигиталних компетенција код деце и запослених“, који се у нашој Установи реализује од децембра 2017. године у оквиру Еразмус+ програма.
Округли сто ће окупити стручњаке и практичаре који су у свом досадашњем раду стекли значајна искуства у овој области. Позивамо Вас да заједнички учествујемо и разменимо искуства и дилеме у области дигитализације васпитно-образовних установа, сагледамо актуелно стање, идентификујемо изазове, могућности и смернице за даље увођење ИКТ-а у образовне институције али и отворимо нова питања о могућностима и ризицима употребе дигиталних технологија у образовним институцијама.
Програм рада:
10.45 – 11.00 – Окупљање учесника
11.00 – 11.10 – Поздравна реч директора ПУ „11.април“ Нови Београд Мирјане Секулић
11.10 – 11.20 – Представљање пројекта „Знање за будућност“
11.20 – 12.30 – Уводна излагања
Др Добринка Кузмановић (Факултет за медије и комуникацију)
Др Мирослава Ристић (Учитељски факултет)
Катарина Алексић (Министарство просвете, науке и технолошког развоја Републике Србије) – очекује се потврда учешћа
Наташа Врапчевић (Предшколска установа “Наша радост” Суботица)
Весна Златаревић (Центар за интерактивну педагогију)
Александар Борисављевић (Центар за образовне технологије Западни Балкан)
Наташа Анђелковић (Предшколска установа „11.април“)
12.30- 13.15 – Дискусија, модератор Наташа Радојевић
13.15 – Коктел

Молимо Вас да нам потврдите своје учешће на округлом столу попуњавањем пријавног формулара овде до петка 23. новембра 2018.
Унапред Вам се захваљујемо и надамо успешној сарадњи.

С поштовањем,

Мирјана Секулић