VII ШАХОВСКИ ТУРНИР ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ “11. АПРИЛ “ НОВИ БЕОГРАД

Предшколска установа “11.април“, седму годину за редом организује Шаховски турнир, у циљу развијања и неговања дечијег интересовања за друштвене игре, грађењу позитивног односа према  себи и другима, и неговању партнерских односа  у комуникацији.
Ове године на манифестацији, поред деце из новобеоградских вртића учествују и деца из предшколских установа града Београда, ученици првог и другог разреда новобеоградских oсновних школа. Манифестација је подржана од стране Шаховског савеза Србије и интернационалних шаховских судија.

Седми шаховски турнир ће се одржати 14.05.2012. године са почетком у 17.00 часова у вртићу „Звончићи“- Јурија Гагарина 215, у случају кише турнир ће се одржати у вртићу „Сунце“ –Нехруова 126.