Хор новобеоградских малишана на фестивалу „Цврчак“ – признање за најбоље хорско певање

Малишани Дечјег хора Предшколске установе „11. април“ учествовали су на 9. Фестивалу музичког стваралаштва деце и васпитача „Цврчак“, у великој дворани Дома културе у Смедереву. На фестивалу су учествовале предшколске установе из 23 града широм Србије. Ове године, наши хористи су учествовали са 3 нумере – „Песма новобеоградских малишана“ која је ауторско дело васпитача, „Чудна шума“ коју су васпитачи приредили за дечје извођење и „Народни сплет“ који је сачињен од низа народних песама које малишани певају у вртићима на тему традиције.

Дечји хор Предшколске установе „11. април“ освојио је признање за „Најбоље хорско певање на Х фестивалу музичког стваралаштва деце и васпитача“.