ИЗЛОЖБЕНА ПОСТАВКА У ВРТИЋУ „БИСЕР“

Предшколска установа „11. април“ Нови Београд организовала је изложбу радова насталих на ликовним радионицама деце, родитеља и васпитача „Керамика“ и „Додир свиле“ 21.06.2012. године у прелепом амбијенту вртића „Бисер“. Током године, радионице су реализоване у три новобеоградска вртића – „Маја“, „Бисер“ и „Изворчић“.

ИЗЛОЖБА РАДОВА НАСТАЛИХ НА ЛИКОВНИМ РАДИОНИЦАМА ДЕЦЕ, РОДИТЕЉА И ВАСПИТАЧА „КЕРАМИКА“ И „ДОДИР СВИЛЕ“

Изложби су присуствовала деца и родитељи из свих новобеоградских вртића, а били су у прилици да погледају приказане радове новобеоградских малишана који су настали обликовањем и декорацијом глине као и осликане предмете од памучне и свилене тканине који имају примену у одевању, ентеријеру, сценским наступима и игри. Поносни мали аутори делили су осмехе док су посетиоци изложбе са одушевљењем посматрали њихове радове. Окупани послеподневним сунцем, радови су одисали креативношћу, оригиналношћу, свежином и лепотом стварања новобеоградских малишана.

Изложбу је пратила презентација кроз коју је приказан ток настајања изложених предмета. Свечаној атмосфери допринео је хор новобеоградских предшколаца који је својим наступом отворио изложбу.

Изложбену поставку можете посетити сваког дана у вртићу „Бисер“ до 30. јуна.