ПОБЕДНИЦИ „ДЕЧЈИХ СПОРТСКИХ ИГАРА ПРЕДШКОЛАЦА ГРАДА БЕОГРАДА“ 2012.год.

Предшколска установа „11. април“ освојила је прво место на  „Дечијим  спортским играма предшколаца града Београда“ , које су се одржале 30.05.2012. год.  у Дечијем  културном центру „Мајдан“, у организацији Предшколске установе „Савски венац“.

На „Дечијим  спортским играма предшколаца града Београда“ учествовало је девет београдских предшколских установа: ПУ „11. април“ – Нови Београд, ПУ „Чика Јова Змај“ – Вождовац, ПУ „Звездара“ – Звездара, ПУ „Ракила Котаров-Вука“ – Лазаревац, ПУ „Перка Вићентијевић“ – Обреновац, ПУ „Раковица“ – Раковица, ПУ „Савски венац“ – Савски венац, ПУ „Наша радост“ – Сопот, ПУ „Чукарица“ – Чукарица.

Такмичење се одвијало у четири дисциплине:

1. „Рециклажна колица“
  2. „Убацивање лоптице-прецизност“
  3. „Штафетно трчање“
  4. „Надвлачење конопца“

Предшколска установа „11. април“, коју су представљала деца вртића „Срна“, освојила је друго место у другој и трећој дисциплини, и прво место у четвртој дисциплини. Збрајањем поена у све четири дисциплине, новобеоградски предшколци су освојили титулу укупног победника „Дечијих  спортских игара предшколаца града Београда“ за 2012. годину.

ДЕЧЈЕ СПОРТСКЕ ИГРЕ ПРЕДШКОЛАЦА ГРАДА БЕОГРАДА 2012.