„ХИТ ЈЕ БИТИ СИТ, А ФИТ“

Предшколска установа „11. април“ Нови Београд, подржала је промовисање здравих стилова у исхрани код деце и адолесцената,  под називом „Хит је бити сит, а фит“,  у жељи да допринесе развијању свести о значају правилне исхране деце и адолесцената као важног предуслова за њихов раст и развој, које су покренули Делхаизе Србија иКанцеларија УНИЦЕФ-а у Србији.

Директорка Предшколске установе „11. април“ г-ђа Маја Стефановић,  водитељи  Горица Нешовић и Драган Илић са новобеоградским малишанима, њиховим родитељима и васпитачима, припремали су сендвиче од свежег воћа и поврћа,  колаче и воћне салате.

Промотивна интерактивна куварска радионица са децом и њиховим родитељима одржана је у вртићу „Звездана прашина“, Предшколске установе „11. април“  24.5.2012. год.

Малишанима су се придружили и Милица Бабић, менаџер за корпоративну одговорност Делхаизе Србија и Јелена Зајегановић Јаковљевић, координаторка за здравствене и програме за младе у УНИЦЕФ-у Србија.

ХИТ ЈЕ БИТИ СИТ, А ФИТ