VI ШАХОВСКИ ТУРНИР

Поштовани родитељи,

Позивамо вас на VI Шаховски турнир, који традиционално организује Предшколска установа „11. април“ Нови Београд. Ове године Шаховски турнир се одржава у среду, 16.5.2012. године, на платоу између вртића „Звончићи“ (Ул. Јурија Гагарина 215) и вртића „Ђурђевак“ (Ул. Јурија Гагарина 221) у блоку 45 на Новом Београду, са почетком у 17 часова.

Учествују предшколци новобеоградских вртића и гости из предшколских установа Београда: ПУ „Чика Јова Змај“ – Вождовац, ПУ „Чукарица“ – Чукарица, ПУ „Дечји дани“ – Стари Град, и основне школе Новог Београда: ОШ „Драган Лукић“, ОШ „Ђуро Стругар“, ОШ „Лаза Костић“, ОШ „Ратко Митровић“ и ОШ „Радоје Домановић“.

Шаховски турнир традиционално подржава Шаховски савез Србије чије ће интернационалне судије дати подршку свим малим шахистима.

Поводом Манифестације, Дечји хор Предшколске установе „11. април“ и малишани новобеоградских вртића приредиће пригодан Програм, за све госте и учеснике.

VI ШАХОВСКИ ТУРНИР