МАЛИШАНИ НОВОБЕОГРАДСКИХ ВРТИЋА СВОЈИМ ПРОГРАМОМ УЧЕСТВОВАЛИ НА ОТВАРАЊУ 4. НОВОБЕОГРАДСКОГ САЈМА КЊИГА, СТРИПА И АНТИКВАРНЕ КЊИГЕ

23.04.2012. год у Хали спортова на Новом Београду, свечано је отворен 4. Сајам књига, стрипа и антикварне књиге. Малишани Предшколске установе „11. април“, приредили су пригодан програм за отварање Сајма.

НОВОБЕОГРАДСКИ МАЛИШАНИ НА 4. САЈМУ КЊИГА, СТРИПА И АНТИКВАРНЕ КЊИГЕ

Хор новобеоградских малишана поздравио је све присутне химном Предшколске установе „11. април“.

Дечији хор Предшколске установе „11. април“

Деца су показала посетиоцима Сајма,  да их од најранијих дана уче  да је књига најбољи друг. Иако мали, деца новобеоградских вртића воле књигу и често се са њом друже.

Позвали су све присутне  да на тренутак уз књиге  упознају нове земље, отпутују у далеке пределе, сазнају других народа обичаје, наслуте далеке галаксије.

Деца из вртића „Бајка“, покретом су препричала причу „Аска и вук“, прилагођену деци предшколског узраста.

Вртић „Бајка“ – „Аска и вук“

Хор малишана Предшколске установе, извео је песму „Чудна шума“, којој су се у веселом ритму придружили сви посетиоци Сајма.

Желимо да сва деца света уз књигу упознају, заволе децу целог света. За сву децу света, плесали су малишани из вртића“Сунце“

Деца вртића „Сунце“
На крају програма,  Дечији хор Предшколске установе  „11 април“, поздравио је све посетиоце Сајма песмом о Београду.