XIV ДЕЧЈЕ ВАСКРШЊЕ ЧАРОЛИЈЕ

Малишани Предшколске установе „11. април“ и ове гдине су узели учешће на манифестацији „XIV дечје Васкршње чаролије“ под покровитељством Његове Светости Патријарха српског господина Иринеја. Организатор овогодишње манифестације били су Црква Светог Марка и организација „Деца Палилуле“.

Васкршња јаја

XIV ДЕЧЈЕ ВАСКРШЊЕ ЧАРОЛИЈЕ

Као и ранијих година, учествовала су деца свих узраста, од предшколског до средњошколског. Ове године, нашу Установу су представљали малишани из вртића „Наша Радост“ и „Чуперак“.

У четвртак, у конаку кнегиње Љубице, деца су осликавала васкршња јаја, а у петак, у згради Радио Телевизије Србије је организована изложба најуспешнијих и награђених радова.

Малишани наше Установе освојили су неколико награда:

Малишани из вртића „Чуперак“ освојили су награду за најлепше осликано јаје и најлепше осликано „мало“ јаје;

Малишани из вртића „Наша Радост“ освојили су награду за најлепше осликано јаје;

Дарија Мефаиловски Станојевић из вртића „Наша Радост“ освојила је награду за најуспешнији ликовни рад на тему Васкрса на овогодишњој манифестацији.

Предшколска установа „11. април“ свим малишанима честита освајање признања и награда!