VII ФУДБАЛСКИ ТУРНИР НОВОБЕОГРАДСКИХ ПРЕДШКОЛАЦА

VII ФУДБАЛСКИ ТУРНИР НОВОБЕОГРАДСКИХ ПРЕДШКОЛАЦА одржан је у Хали спортова 29.10.2011.год.

На Турниру, који је организовала Предшколска установа“11. април“ учествовали су сви предшколци новобеоградских вртића.  У Хали спортова су се такмичиле  екипе  које су се пласирале на квалификацијама одржаним у вртићима,  а то су екипе из вртића Чигра, Полетарац, Срна, Бисер, Врабац, Зека, Ђурђевак и  Бајка. Одигране су и две ревијалне утакмице девојчица из вртића Исток-Шврћа, Пчелице, Срна и Полетарац.

Прво место на Турниру су освојила деца из вртића Бисер, друго место деца вртића Врабац, а треће је припало деци вртића Чигра.

За веома леп уметнички програм потрудили су се малишани из вртића Сунце, Маја и Звончићи. Хор Предшколске установе“11. април“ отворио је Турнир химном“Боже правде“, а отпевао је и Химну београдских предшколаца.

Турнир је подржао велики број навијача деце и родитеља из свих вртића Новог Београда.

VII ФУДБАЛСКИ ТУРНИР