ЛИКОВНИ КОНКУРС „СТВОРИМО СВЕТ БЕЗ РАЗЛИКА“

ПУ „11 април“ учествовала је на ликовном конкурсу „Створимо свет без разлика“ у оквиру пројекта „Образовање за све“, организованог од стране Министарства просвете и науке и Европске уније. Деца из предшколске групе вртића „Маја“ направила су  рад у пустаној техници (древна техника за израду тканина од природне вуне) под називом „Важан је осмех“.

Међу многобројним радовима пристиглим из предшколских установа и школа широм Србије, рад малишана из вртића „Маја“ био је веома запажен и издвојио се у односу на остале.

Рад „Важан је осмех“ освојио је прво место у категорији за ликовне радове деце од 6 до 8 година. 1.6.2011. године. У Дому омладине одржан је свечани концерт и додела награда победницима Конкурса. Деца, родитељи и васпитачи уживали су у занимљивом програму.