ДЕШАВАЊА У МАЈУ

ДЕЦА НОВОБЕОГРАДСКИХ ВРТИЋА НА САЈМУ КЊИГА ПОСВЕЋЕНОМ ДЕЧЈЕМ ПЕСНИКУ И ХУМАНИСТИ ДРАГАНУ ЛУКИЋУ

Свечано отварање Трећег новобеоградског сајма књига, стрипа и антикварне књиге у Хали спортова , обележио је наступ Хора малишана Предшколске установе „11.април“, који су отпевали химну „Боже правде“.

Предшколци  вртића Новог Београда „Срећко“, „Маслачак“ и „Изворчић“ ,  дружили су се са књижевницом  Душицом Лукић, са којом су разговарали како се стварају песме, како настају књиге, учествовали  у ликовним радионицама…

05.05.2011.год. деца средње групе вртића „Бисер“, представила су се позоришном представом „Црвенкапа на наш начин“

06.05.2011.год. малишани вртића „Изворчић“ представили су се представом „Шумски другари“, а малишани вртића „Бамби представом „Зунзарина палата“

УЧЕШЋЕ НОВОБЕОГРАДСКИХ МАЛИШАНА У MАНИФЕСТАЦИЈИ FAMILLY DAY, 14. и 15.05.2011.год. на платоу ТЦ „Ушће“

УСКОРО ОТВАРАЊЕ КОНКУРСА ЗА ПРИЈЕМ ДЕЦЕ У НОВОБЕОГРАДСКЕ ВРТИЋЕ

НАЈАВА ПЕТОГ ШАХОВСКОГ ТУРНИРА У ОРГАНИЗАЦИЈИ ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ „11.АПРИЛ“, ПРЕДВИЂЕНОГ ЗА 18. МАЈ 2011.ГОД.

НАЈАВА ВЕЛИКОГ СПОРТСКОГ ДОГАЂАЈА У ХАЛИ СПОРТОВА, 28.05.2011.ГОД. У ОРГАНИЗАЦИЈИ ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ „11.АПРИЛ“