„И ја сам дете са ове планете“

Манифестација „И ја сам дете са ове планете“ одржана је ове године, по четрнаести пут, у организацији Удружења за помоћ ментално недовољно развијеној деци, МНРО и општине Нови Београд, са циљем да скрене пажњу на обавезу друштва да се брине о потребама сваког детета, а нарочито о потребама особа са  интелектуалним потешкоћама.

Предшколци из вртића „Маја“ подржали су своје вршњаке и придружили се веселој атмосфери испред општине Нови Београд. У оквиру забавног програма, наши малишани су извели сценско музичку тачку „Деца су украс света“ и за то добили велики аплауз публике.

ПУ „11 апри“ представила се и изложбом дечијих радова из области ликовне и примењене уметности, у оквиру малог сајма рукотворина који је приређен у окиру ове манифестације .