ЖАЛБЕ – НАЧИН ПОДНОШЕЊА

ЖАЛБЕ

Рок за подношење жалбе на резултате конкурса је 8 радних дана од дана објављивања спискова примљене деце, од 08.06. до 17.06.2020.год.
Жалбе можете поднети Комисији искључиво у електронској форми на мејл komisija@11april-nbgd.edu.rs
Форма и начин упућивања жалбе
Наслов мејл поруке неопходно је да буде у форми:
ДЕЛОВОДНИ БРОЈ, МАТИЧНИ БРОЈ детета – ЖАЛБА
Нпр: ( 36/ј-26-21, 0306019716237 – ЖАЛБА )
Садржај мејла:
У прилогу имате формулар жалбе који треба попунити. Након тога га приложити у облику ворд или пдф документа или ако је ручно попуњен усликати – скенирати и приложити у мејл. Тако послату жалбу ми штампамо и прилажемо уз ваш предмет који након тога поново разматрамо.
ФОРМУЛАР ЖАЛБЕ ПУ 11 АПРИЛ pdf
Прилог:
Скениран или усликан један или више докумената од прве до последње стране у ПДФ или ЈПЕГ формату. Слика не сме бити замућена а текст, печат и потпис морају бити јасни и читљиви.
Добићете повратни мејл као потврду да је ваша жалба примљена као и деловодни број жалбе.
Одговори на жалбе биће ковертирани и могуће их је преузети у првоименованом вртићу из вашег захтева за упис детета, и то почев од 26.06.2020.
Жалбе примљене ван жалбеног рока биће одбачене и неће се разматрати.