„ЛЕПТИРИЋ“ – ХУМАНИТАРНИ НОВОГОДИШЊИ БАЗАР

ПРЕДШКОЛЦИ ВРТИЋА „ЛЕПТИРИЋ“ НА ХУМАНИТАРНОМ БАЗАРУ У ОШ „ЛАЗА КОСТИЋ“

Хуманитарни новогодишњи базар чија је тема рециклажа, одржан је у суботу од 11 до 15 часова у школи „Лаза Костић“. Ђаци, али и предшколци из вртића „Лептирић“ продавали су на штандовима, у холу школе рукотворине које су израдили на пригодним радионицама.
Улазница за Базар био је слаткиш,књига или нешто гардеробе за Свратиште за децу улице.
Сва новчана средства која су овом приликом прикупљена, намењена су у хуманитарне сврхе. Ова манифестација се, сада већ традиционално одржава, четврти пут за редом, и предшколци вртића „Лептирић“, са родитељима и васпитачима од самог почетка учествују и подржавају ову племениту акцију, како би улепшали новогодишње празнике, и притом осетили радост доброг дела.
Ове године, посећеност и продаја изложених декорација достигле су рекордне бројке. Надамо се, да ће следеће године ова акција бити још посећенија.