„ЧУПЕРАК“ – АКТИВНОСТИ У ВРТИЋУ

У вртићу „Чуперак“, у првој недељи октобра 2019.г, организоване су радионице са родитељима у групи старија 1 и у предшколској групи.
У старијој групи 1, код васпитача Снежане Јовановић и Тијане Квасневски, у току је пројекат „Биљни свет“, па су васпитачи у оквиру теме „Европска културна баштина“ изабрали активности под називом „У друштву са природом“. Направљена је изложба дечијих фотографија са биљкама нашег краја, а као круна свих активности организована је друга по реду радионица у дворишту вртића, на којој су деца уз помоћ својих родитеља, бака, дека, уредила своју башту и проширила је засадивши нове биљке.
У предшколској групи, код васпитача Дубравке Радосављевић и Олгице Тричковић, у току је пројекат „Београд – некад и сад“. На ту тему су организоване разнолике активности, као и радионица са родитељима, на којој су се деца упознала са елементима ткања, као старог заната.