ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ

Поштовани,

Обавештавамо Вас да ће се потписивање Уговора о дневном боравку детета у предшколској установи, са родитељима деце примљене по конкурсу, реализовати у периоду од 26.08.- 06.09.2019. године у вртићима у које су деца примљена.
Уколико до наведеног рока не потпишете уговор, сматраће се да сте одустали од уписа детета у вртић. У овом периоду, реализоваће се и потписивање анекса уговора са родитељима деце која су већ уписана у наше вртиће. Молимо вас да измирите своја дуговања према Установи до наведеног рока.

Пријем родитеља је сваке друге среде у месецу од 08-16 часова, почев од јула месеца 2019. године, од 10.07.2019.год.), у просторијама Централне уписне комисије (Ул. Народних хероја 12а, први спрат, канцеларија 3), по следећим пословима:
-Пријем накнадних захтева за упис деце у вртић,
-Допуна документације и молбе.
С поштовањем,
Централна уписна комисија ПУ „11. април“, Нови Београд