Стручни састанак Искуства са мобилности у оквиру пројекта „Знање за будућност“

У четвртак 19.04. 2018. године у вртићу „Исток“, одржан је стручни састанак на тему „Искуства са мобилности у оквиру пројекта „Знање за будућност“. Душица Чолаковић, педагог упознала је учеснике са процеом израде пројекта, како су текле припреме за саму мобилност, фазама у реализацији пројекта, активностима планираним за наредни период (активности имплементације и дисеминације). О садржајима и личним искуствима са курса „School leadership in practice“ (9.3. – 15.3.2018., Рим, Италија) говорила је Наташа Радојевић, психолог. Васпитачи Наташа Анђелковић, Тамара Стојић и Александра Јоцић присутнима су пренеле утиске и садржаје са курса „How to teach Coding in School education“ (19.3. – 23.3.2018.. Дилинген, Немачка). Састанку је присуствовало око 60 васпитача и стручних сарадника.