ДАН ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ „11. АПРИЛ“

Дан ПУ „11. април“, обележен је свечано у свим вртићима наше Установе. Деца су уз песму и игру прославила рођендан свог вртића.
Централна свечаност за запослене и драге госте, одржана је у вртићу „Срна“. Деца из вртића „Тесла – наука за живот“, „Маја“, „Изворчић“, „Врабац“, „Ластавица“, „Срна“ су кроз музичко-плесне тачке и игроказе, уз подршку Дечјег хора ПУ „11. април“ представила тему овогодишњих Априлских дана новобеоградских предшколаца – Играчку некад и сад. Лопта, лутка, коцке су играчке за сва времена, а публика, покренута дечјом енергијом, за тренутак се вратила у најлепше тренутке детињства.
Том приликом одржана је и изложба Дидактичких средстава, насталих у васпитно образовном раду медицинских сестара и васпитача у вртићима ПУ „11. април“. У изложби су уживали, пуно се играли и научили деца, запослени, родитељи и гости.