ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА РОДИТЕЉЕ – РЕЗУЛТАТИ КОНКУРСА ЗА УПИС ДЕЦЕ ЗА РАДНУ 2017/2018

Поштовани родитељи,

Подсећамо Вас да ће спискови примљене деце, по редовном Конкурсу за упис деце за радну 2017/2018. годину, бити објављени у понедељак 19.06.2017. године на вратима вртића после 12 часова. Потребно је да одете само до првог жељеног вртића који сте навели у захтеву за упис деце и погледате спискове. Било да је дете примљено у жељени вртић или усмерено у неки други, све информације биће на вратима вртића који сте навели као први жељени у захтеву за упис. Уколико дете није на списку, рок за подношење жалби је 8 дана од објављивања спискова у термину од 08-18 часова. Централна уписна комисија прима жалбе у ул.Народних хероја 12а, где су се предавали и захтеви за упис. Све информације везане за упис деце можете наћи на страници за упис деце.

С поштовањем,

Централна уписна комисија