„Правилна исхарана за добро здравље“

На ликовном  конкурсу, који у оквиру обележавања светског дана здраве хране, традиционално организује Градски завод за јавно здравље, и ове године су се се за титулу најмаштовитијег ликовног остварења на тему: „Правилна исхарана за добро здравље“надметали малишани из предшколских установа са територије Београда.

У конкуренцији од 126  квалитетних и занимљивих радова,  пристиглих из свих крајева нашег града, одабрано је шест најуспешнијих који су, по одлуци стручног жирија, равноправно поделили награду за освојено прво место.

Међу награђеним радовима заслужено се нашао и рад Катарине Ј.и Јелене К., талентованих предшколаца из вртића „Ластавица“, који је пленио пажњу својом веселошћу и оригиналним, дечијим ликовним рукописом.

Награде малим победницима уручене су на свечаној приредби у ПУ „Сурчин“ .

Честитамо!