Васкршње чаролије

Освојили смо друго место на манифестацији „16. васкршње чаролије“!

Предшколска установа „11.април“ традиционално учествује на „Дечијим васкршњим чаролијама“, манифестацији  у оквиру које, у организацији Скупштине града Београда и  удружења „Деца Палилуле“,  а под покровитељством Његове Светости Патријарха српског  г. Иринеја и ЊКВ принца Александра II Карађорђевића,  малишани Београда заједно са гостима из других крајева Србије осликавају  ускршња јаја.

На овогодишњим „16. дечијим васкршњим чаролијама“ у овом креативном задатку опробали су се предшколци из вртића „Бамби“.

У веселој атмосфери кроз игру и уз пуно маште,  настало је и прелепо керамичко јаје  осликано у пачворк стилу, на коме је сваки од малишана осмислио и декорисао  по један део. Нама се ово јаје јако допало, а колико је заиста лепо и оригинално потврдио је и жири који је нашим предшколцима доделио другу награду на изложби приређеној у галерији РТС-а у Тaковској 10.

Честитамо предшколцима из вртића „Бамби“!